Chraňte spolehlivě své platební karty


Bezkontaktní karta se stala pohodlným a rychlým způsobem platby. Stejně snadno se k vašim datům ale může dostat také zloděj. Chraňte svá citlivá data a zamezte, aby s nimi manipuloval někdo cizí. Máme pro vás jednoduchý způsob, jak své finance a osobní data ochránit.


I bezkontaktní platba má své mouchy
Bezkontaktní karty výrazně ulehčili nákup. Při platbě do 500 Kč se nemusíte zdržovat zadáváním PIN kódu. Obchodní terminál získá potřebné informace a platba proběhne rychle a hladce. Podobně ale může tento proces využít i útočník. Stačí, aby přiložil čtecí zařízení k vaší peněžence a problém je na světě.


Bezkontaktní platba také svádí k tomu, že kartu ani nemusíte přikládat k pokladně samostatně a rovnou přiložíte celou peněženku. Snadno tak načtete jinou, nechtěnou kartu. I na tento problém máme řešení.
Nepodceňujte bezpečnost svých osobních dat
Chraňte své platební karty jednoduše a hlavně spolehlivě. Stačí mít mezi nimi zastrčenou tzv. Blokartu. Dokáže chránit platební i kreditní karty proti útokům a zneužití z třetích stran. Když čtecí zařízení útočníka narazí na Blokartu, ukradené údaje se stanou nečitelnými a zloději tak budou k ničemu.
Svým designem připomíná Blokarta tradiční kartu, její funkce je ale jiná. Zabrání zneužití těch nejcitlivějších dat, která vám zloději mohou ukradnout. 

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena